XXVII niedziela zwykła

• Październikowe nabożeństwa różańcowe – w niedzielę o 16.30, w tygodniu przed wieczorną Mszą św.
  • Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: ku czci św. Antoniego we wtorek
    a w czwartek ku czci św. Franciszka. Można zamawiać intencje na te Msze święte.
  • Dzień Papieski – 15 października – w przyszłą niedzielę… i w związku z tym zbiórka na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – przed kościołem; a po Mszy św. wieczornej, czyli około 18.00 – Koncert Papieski w wykonaniu Zespołu Duszpasterstwa Rodzin z dekanatu Rawickiego i ich przyjaciół dla uczczenia 45 rocznicy wyboru papieżem Jana Pawła II.
  • Organista, Pan Arkadiusz prosi każdego, kto jest chętny tworzyć przyklasztorną SCHOLĘ o kontakt – najlepiej po Mszach św.
  • KOTŁOWNIA – od poniedziałku zakładamy instalację elektryczną, we wtorek przywiozą kocioł z osprzętem i będziemy instalować urządzenie. Proszę o modlitw i DZIĘKUJEMY za Wasze zaangażowanie…
  • Wszystkim ofiarodawcom z KWESTY z serca DZIĘKUJEMY za ofiarność. To był piękny czas.

Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie.
Dziękujemy za możliwość wspólnego przeżywania Eucharystii…,
Niech Pan Bóg wynagradza swym błogosławieństwem każdy Wasz gest dobroci. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.