XXVIII niedziela zwykła

• Dzisiaj przypada DZIEŃ PAPIESKI i w związku z tym zbiórka na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – przed kościołem; a po Mszy św. wieczornej, około 18.00 – Koncert Papieski w wykonaniu Zespołu Duszpasterstwa Rodzin z dekanatu Rawickiego i ich przyjaciół dla uczczenia 45 rocznicy wyboru papieżem Jana Pawła II.
  • Październikowe nabożeństwa różańcowe – w niedzielę o 16.30,
    w tygodniu przed wieczorną Mszą św.
  • Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: ku czci św. Antoniego we wtorek a w czwartek ku czci św. Franciszka. Można zamawiać intencje na te Msze święte…
  • Kotłownia jest w trakcie montowania przywiezionych urządzeń. Bardzo prosimy o modlitwę i dziękujemy za ofiary składane na ten cel.
  • Przewodnik Katolicki oraz Informator z intencjami na następne dwa tygodnie do nabycia przed kościołem.

Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie.
Dziękujemy za możliwość wspólnego przeżywania Eucharystii…,
Niech Pan Bóg każdy Wasz gest dobroci wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.