XI niedziela zwykła

• Na naprawę muru oraz reorganizację kotłowni zebraliśmy 6059zł; natomiast całość zebranych ofiar w dzień odpustu św. Antoniego (KOLEKTA i chleb św. Antoniego), to jest 6287,34zł przeznaczona zostanie na potrzebujących na Ukrainę i na pomoc naszym misjonarzom w Afryce. Wszystkim ofiarodawcom jednej i drugiej zbiórki – BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
  • Nabożeństwo czerwcowe przed wieczorną Mszą św., w niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.
  • Msze św. o szczęśliwe żniwa zostaną odprawione w naszym kościele:

– 18 czerwca o 12.00 (dziś) – od mieszkańców Karolinek i Jagodni.
– 25 czerwca o 12.00 – od mieszkańców Niemarzyna.
– 2 lipca o 12.00 – od mieszkańców Roszkowa.- 2
lipca o 12.00 – od mieszkańców Rozstępniewa.

Msze św. za + Konrada Mleczaka od mieszkańców Karolinek zostaną odprawione w naszym kościele 05.09.2023 o 7.00 i 18.12.2023 o 18.30

• Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.
  • PODZIĘKOWANIA:
    DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM zaangażowanym w niedzielną Uroczystość Bożego Ciała i procesjęEucharystyczną oraz wtorkowy odpust świętego Antoniego… za przygotowanie ołtarzy, za wystrój kościoła, za kwiaty; w przeprowadzeniu procesji: strażakom, dziewczynkom sypiącym kwiaty i ich rodzicom, organiście, służbie liturgicznej…; za dary na stół: warzywa, słodkości i za chleby św. Antoniego. Szczególne podziękowania Paniom w kuchni Panu Tadeuszowi WAM wszystkim i moim WSPÓŁBRACIOM.

REMONTY
 Panu Piotrowi Mleczakowi i jego firmie budowlanej dziękuję za wykonane prace budowlane przy klasztorze a za dostarczone materiały budowlane firmom WALBET z Miejskiej Górki oraz Walkowiak z Niemarzyna.
Panu Pawłowi Niedźwiedzkiemu za zamontowanie ogrzewania wody
w klasztorze.

Niech Pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem każdy gest dobroci. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.