X niedziela zwykła

• Składka dzisiejsza przeznaczona jest na naprawę muru oraz reorganizację kotłowni. Na WSD w Panewnikach i szkoły katolickie zebraliśmy 615 zł. DZIĘKUJEMY ZA OFIARNOŚĆ.
  • Dziś w naszym sanktuarium Uroczystość Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną. Zgodnie z tradycją zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 12.00 asystę do niesienia baldachimu, dziewczyny do feretronu, dzieci sypiące kwiatki, druhów strażaków oraz wszystkich wiernych.  O 16.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe (bez procesji).
  • Nabożeństwo czerwcowe przed wieczorną Mszą św., od jutra do piątku włącznie, z procesją Eucharystyczną. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.
  • We wtorek 13 czerwca – Uroczystość odpustowa ku czci świętego Antoniego
    z Padwy. Msze święte w tym dniu o godzinie 7.00, 9.00, 10.30; o 12.00 SUMA
    z procesją – przewodniczyć będzie Prowincjał o. Witosław Sztyk z Zarządem Prowincji; o 17.00 – ze specjalnym błogosławieństwem dzieci i rodziców oraz o 18.30 na której odprawimy także intencja zbiorową. Na sumę odpustową zapraszamy asystę do niesienia baldachimu, dzieci sypiące kwiatki druhów strażaków oraz WSZYSTKICH WIERNYCH. Podczas każdej Mszy świętej będzie poświęcenie chleba św. Antoniego oraz lilii. Przez cały dzień będzie można zamawiać Msze święte bezterminowe oraz zbiorowe za wstawiennictwem świętego Antoniego. O godzinie 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  • W piątek 16 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte w naszym sanktuarium o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.
  • Msze św. o szczęśliwe żniwa zostaną odprawione w naszym kościele:
    – 11 czerwca (dziś) o 12.00 – od mieszkańców Dąbrowy
    – 18 czerwca o 12.00 – od mieszkańców Karolinek i Jagodni
    – 25 czerwca o 12.00 – od mieszkańców Niemarzyna.
    – 2 lipca o 12.00 – od mieszkańców Roszkowa.
    – 2 lipca o 12.00 – od mieszkańców Rozstępniewa.
  • Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.
  • Podziękowania: Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.