VI niedziela zwykła

VI Niedziela Zwykła 11.02.2024 r.

*DZISIAJ po Mszy św. Pani Monika Dastych należąca do wolontariatu misyjnego „Apollos” prowadzonego przez Ojców Werbistów opowie nam w kilku słowach o swoim wyjeździe misyjnym do Betlejem. Przy tej okazji będzie można nabyć książki religijne i złożyć datek na dalszą działalność misyjną. W związku z tym tematem o Ziemi Świętej dzisiaj Słowo Boże wygłosi także o. Ferdynand – który kilka lat tam posługiwał.

*NIESZPORY NIEDZIELNE – brewiarz z braćmi możemy się wspólnie pomodlić 
o 16.30. Zapraszamy chętnych.

*W ZESZŁĄ NIEDZIELĘ na ogrzewanie otrzymaliśmy piękny dar Waszego WIELKIEGO serca. DZIĘKUJEMY…

*OD ŚRODY rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Przygotujmy się na owocne przeżywanie tego pięknego czasu w liturgii Kościoła. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 7.00, 9.00 i 18.30.

W CZASIE WIELKIEGO POSTU 
– w PIĄTKI – DROGA KRZYŻOWA o 6.30 a o 7.00 Msza św.; a popołudniu 15.30 Różaniec św., o 16.00 Droga Krzyżowa i o 16.30 Msza św.
Przypominamy, że w piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.
– w NIEDZIELA – Gorzkie Żale, odprawiane będą o godz. 11.30. Przedtem o 11.00 będzie odprawiana Droga krzyżowa. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego. 

*MSZE ŚW. ZBIOROWE we wtorek i czwartek. Zachęcamy do korzystania z naszych wielkich orędowników św. Antoniego i św. Franciszka. W czwartek Msza św. w krypcie naszego kościoła.

*RÓŻANIEC modlimy się wspólnie codziennie przed Mszą św. wieczorną od 18.00. *PRZEWODNIK KATOLICKI na stojaku z czasopismami oraz przy bocznym wyjściu na kredensie. Zachęcamy do zaopatrzenia się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.