V niedziela zwykła

V Niedziela Zwykła 04.02.2024 r.

*DZISIAJ – V Niedziela Zwykła – DZIEŃ PAŃSKI. Kolekta przeznaczona jest na zakup opału. DZIĘKUJEMY za ofiarność.

*W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ – 11.02.2024 r. prawdopodobnie po każdej Mszy św. Pani Monika należąca do wolontariatu misyjnego Apollos prowadzonego przez Ojców Werbistów opowie nam w kilku słowach o swoim wyjeździe misyjnym do Betlejem. Będzie można nabyć książki religijne i złożyć datek na dalszą działalność misyjną.

*NIESZPORY NIEDZIELNE – brewiarz z braćmi możemy się wspólnie pomodlić o 16.30. Zapraszamy chętnych.

*W NAJBLIŻSZYM TYGODNIU: w poniedziałek wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy – na Mszach św. poświęcenie chlebków św. Agaty., a w sobotę – wspomnienie
św. Scholastyki, dziewicy (była siostrą św. Benedykta Opata).

2 LUTEGO 2024 r. w dzień Życia Konsekrowanego zebraną kolektę w całości przeznaczymy na klasztory klauzurowe. Jeżeli ktoś chciałby się jeszcze dołączyć ze swoim darem – prosimy przekazać go w zakrystii.

*MSZE ŚW. ZBIOROWE we wtorek i czwartek. Zachęcamy do korzystania z naszych wielkich orędowników św. Antoniego i św. Franciszka. W czwartek Msza św. w krypcie naszego kościoła.

*RÓŻANIEC modlimy się wspólnie codziennie przed Mszą św. wieczorną od 18.00.

*STRONA INTERNETOWA naszego klasztoru – www.klasztor-goruszki.pl

*PRZEWODNIK KATOLICKI oraz informator znajdują się na stojaku z czasopismami, oraz przy bocznym wyjściu na kredensie. Zachęcamy do zaopatrzenia się.

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,

wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,
za dotychczasowe ofiary na ogrzewanie
…niech Chrystus, nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać

Błogosławionej Niedzieli, dobrego tygodnia!