V niedziela zwykła

V NIEDZIELA ZWYKŁA 05.02.2023 r.

1. Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne. W najbliższym tygodniu w piątek wspomnienie św. Scholastyki dziewicy, a w sobotę 11 lutego wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – 30 Światowy Dzień Chorego.
  2. W Święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego, w czasie Mszy św. na klasztory klauzurowe zebraliśmy 2215,30 zł. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
  3. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na 2023 rok. Msze zbiorowe: we wtorki przez wstawiennictwo św. Antoniego
    a w czwartki – przez wstawiennictwo św. Franciszka.  Przyjmujemy także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki na ostatni kwartał roku.
  4. Zapraszamy na stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl
  5. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz informator z intencjami na następne dwa tygodnie.

Podziękowania Dziękujemy za Waszą obecność…, za życzliwość, ofiarność i za wszelką pomoc w codziennym utrzymaniu kościoła i klasztoru
na Goruszkach, za dary na stół i słodkości…
Niech nasz Pan obficie Wam błogosławi. Bóg zapłać!