IV niedziela zwykła

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29.01.2023 r.

1. Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne. W najbliższym tygodniu we wtorek wspominamy św. Jana Bosko, świętego oddanego wychowaniu młodzieży, w czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej (modlimy się za osoby konsekrowane, a na Mszę przynosimy gromnice), w piątek św. Błażeja prosimy o odsunięcie chorób gardła i wszelkiego innego zła…. Korzystajmy z pomocy świętych.
  2. Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąc. Zachęcamy do spowiedzi i zaangażowania się w modlitwę o powołania w czwartek po Mszy wieczornej, kult Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  3. Msze zbiorowe: we wtorki przez wstawiennictwo św. Antoniego a w czwartki – przez wstawiennictwo św. Franciszka.  Przyjmujemy intencje bezterminowe.
  4. Chłopców, którzy chcą służyć przy ołtarzu w naszym kościele a nie są jeszcze ministrantami, zapraszamy w przyszłym tygodniu na Mszę o 12.00, a po tej mszy krótkie spotkanie z animatorem Krzysztofem Krysiakiem.  Pokaże i przećwiczy z chętnymi podstawy służby przy ołtarzu (jak pomagać kapłanowi podczas Maszy i jak się zachować z tej strony ołtarza).
  5. Zapraszamy na stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl
  6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki.

Podziękowania Dziękujemy za Waszą obecność…, za życzliwość, ofiarność i za wszelką pomoc w codziennym utrzymaniu kościoła i klasztoru
na Goruszkach, za dary na stół i za słodkości…
Niech nasz Pan obficie Wam błogosławi. Szczęść Boże!