Niedziela Świętej Rodziny 30.12.2018

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory kolędowe. Jutro 31 grudnia o 16.30 zapraswzamy na nabożeństwo na zakończenie roku, a po nim o 17.00 na Mszę dziękczynną za miniony rok. O 23.00 zapraszamy na adorację NS zakończoną błogosławieństwem o północy.

2. Intencje całoroczne na Msze św. zbiorowe do św. Antoniego i Franciszka prosimy zgłaszać w zakrystii. Przygotowujemy nowe listy na 2018 rok. Będą odczytywane na Mszach zbiorowych od 15 stycznia.

3. W przyszłą niedzielę, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli . Msze święte o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00. Podczas każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła.

4. Msza św. od gwiazdorów z Karolinek i Jagodni w int. o zdrowie i błogosławieństwo Boże w domach, zakładach i zagrodach dla mieszkańców Karolinek i Jagodni oraz za ++ mieszkańców Karolinek i Jagodni, zostanie odprawiona 6 stycznia o godz. 9.00, natomiast Msza Św. od gwiazdorów z Niemarzyna w int. o zdrowie i błogosławieństwo Boże w domach i zagrodach dla mieszkańców Niemarzyna i za ++ mieszkańców Niemarzyna zostanie odprawiona 6 stycznia o 9.00 oraz 3 lutego o 9.00

5. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2019,
a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki.

6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”.

PODZIĘKOWANIA
Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,
wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach w 2018 roku
niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!
Radosnej i spokojnej niedzieli oraz

Błogosławionego Roku 2019 !