IV niedziela Adwentu 23.12.2018

1. Dziś spowiedź do godz.20.00. Jutro, w Wigilię spowiedź od 6.00 do 16.00.W święta Bożego Narodzenia porządek Mszy św. jak w niedzielę. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne, a w święta o 16.30 na nieszpory kolędowe.

2. W drugie święto, w środę 26 grudnia zbiórka przed kościołem na KUL

3. W sobotę 29 grudnia swoje zakonne imieniny obchodzi brat Dawid Ciemiera. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W poniedziałek 31 grudnia, o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za miniony rok. O 23.00 Zapraszamy wszystkich pragnących przywitać Nowy Rok z Chrystusem, na adorację NS do północy.

5. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2019,
a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki.

6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” dwutygodniowy informator klasztorny oraz opłatki.

PODZIĘKOWANIA
Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,
wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,
niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnych i spokojnych Świąt!