III niedziela W. Postu 24.03.2019

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. We wszystkie piątki w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W te dni porządek nabożeństw jest następujący: 6.30 Droga Krzyżowa, o 7.00 Msza św.; o godz. 15.30 Różaniec św.; o godz. 16.00 Droga Krzyżowa, a o godz. 16.30 Msza św. Przypominamy, że w piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.

3. Serdecznie zapraszamy do udziału w Gorzkich żalach, które są odprawiane w każdą niedzielę o godz. 11.30. Przedtem o 11.00 będzie odprawiana Droga krzyżowa.
Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego.

4. Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zaprasza do udziału w XXI Konkursie Plastycznym „ Na Własnoręcznie Ozdobioną Pisankę”. Szczegóły na plakacie w gablotce.

5. W piątek 29 marca z Lubinia do Rawicza przejdzie Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 20.00 w klasztorze oo. Benedyktynów. Organizatorzy zapraszają do udziału. Szczegóły na plakacie w gablotce.

6. Przed kościołem można nabyć prasę katolicką.

Wszystkim dziękujemy za modlitwę, życzliwość i wszelką pomoc. Szczególne podziękowania 22, 23 i 24 Róży Matek Żywego Różańca z Niemarzyna
oraz indywidualnym ofiarodawcom za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.
Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy