III tydzień Wielkiego Postu 25.03.2019

Poniedziałek, 25.03.2019r.
7.00 Za + Annę Murawkę – greg (25)
7.00 Za + Andrzeja Murawkę – greg (25)
7.00 Za + Albina Murawkę -greg (25)
18.30 Za ++ Bernarda Werno w 1 roczn. śmierci i Gabrielę Andrzejczak w 10 roczn. śmierci.
18.30 Za + Teresę Niemczynowską – od Grażyny i Jacka Niemczynowskich z rodzinami.

Wtorek, 26.03. 2019 r.
7.00 Za + Annę Murawkę – greg (26)
7.00 Za + Andrzeja Murawkę – greg (26)
7.00 Za + Albina Murawkę -greg (26)
18.30 Zbiorowa do św. Antoniego.

Środa, 27.03. 2019 r.
7.00 Za + Annę Murawkę – greg (27)
7.00 Za + Andrzeja Murawkę – greg (27)
7.00 Za + Albina Murawkę -greg (27)
18.30 Za + Antoninę Wujczak.
18.30 Za + Zofię Łakomą w 4 roczn. śmierci i ++ z rodziny Łakomych, Szumnych i Bartkowiaków.

Czwartek, 28.03. 2019 r.
7.00 Za + Annę Murawkę – greg (28)
7.00 Za + Andrzeja Murawkę – greg (28)
7.00 Za + Albina Murawkę -greg (28)
18.30 Zbiorowa do św. Franciszka.

Piątek, 29.03.2019 r.
7.00 Za + Annę Murawkę – greg (29)
7.00 Za + Andrzeja Murawkę – greg (29)
7.00 Za + Albina Murawkę -greg (29)
16.30 W int. rodziny Martyńskich, Niewiarowskich i Garsteckich.
16.30 Za ++ Zofię Bartoszewską, Lecha Bartoszewskiego w 25 roczn. śmierci, Zenona Bartoszewskiego w 5 roczn. śmierci – od Elżbiety i Urszuli z rodzinami.
Sobota, 30.03.2019 r.
7.00 Z okazji 50 roczn. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski.
7.00 Za + Annę Murawkę – greg (30)
7.00 Za + Andrzeja Murawkę – greg (30)
7.00 Za + Albina Murawkę -greg (30)
18.30 Za ++ Pelagię, Franciszka Krawczyków, Pelagię, Jana Kicińskich, Helenę Becela.
18.30 Za ++ Jana, Kazimierę Walkowiaków i ich rodziców.

Niedziela, 31.03.2019 r.
7.00 Za ++ Teodorę, Stanisława Wojtyczków, Mariana, Barbarę, Eryka Małygów.
9.00 Za ++ Czesława Wawrzyniaka, Elżbietę Wojciechowską, ++ z rodziny Krajków.
9.00 Za + brata w 6 roczn. śmierci, + brata Leona, ++ Łucję i Franciszka Murawków, Marię i Franciszka Skupinów.
12.00 Za ++ Franciszka Sadowczyka, Stanisławę, Józefa Jaszczaków i Andrzeja Smyktałę.
12.00 Za ++ Agnieszkę, Ignacego Juskowiak i syna Ignacego.
17.00 Za ++ Antoninę, Marcjannę, Marię, Mariannę, Antoninę, Stanisławę, Ignacego, Jana, Franciszka, Tomasza, Edmunda, Wincentego, Aleksego Przyjemskich.
17.00 Za ++ Zofię, Antoniego Płóciennik, Irenę i Władysława Kusztelak, babcię Sieclową oraz ++ z rodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *