III Niedziela Adwentu

FUNDUSZ POMOCY KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE. Ofiary na ten cel prosimy dzisiaj składać do skarbonki przy stoisku z gazetami albo do drewnianej skarbony przy bocznym wejściu do kościoła.  „Bóg zapłać” za ofiarność.

MSZA ŚW. NIEDZIELNA za tydzień w Wigilię. Obwiązek Mszy św. niedzielnej w naszym kościele spełnić możemy uczestnicząc w sobotniej wieczorem o 18.30 albo w Wigilię o 7.00, 9.00 lub 12.00. Mszy o 17.00 w najbliższą niedzielę nie będzie.  Msza Pasterska o północy jest z Uroczystości Bożego Narodzenia.

NIESZPORY NIEDZIELNE – modlimy się w kościele o 16:30. Zapraszamy wszystkich chętnych.

MSZE ŚW. RORATNIE w naszym kościele, odprawiamy w tygodniu codziennie o godz. 7.00.

MSZE ŚW. ZBIOROWE we wtorek i czwartek. Na te Msze św. przyjmujemy jeszcze intencje – nawet przed samą Mszą św. Zachęcamy do korzystania z naszych wielkich orędowników św. Antoniego i św. Franciszka. W czwartek Msza św. w krypcie naszego kościoła.

RÓŻANIEC modlimy się wspólnie codziennie przed Mszą św. wieczorną od 18.00.

SPOWIEDŹ – w naszym klasztorze pół godziny przed Mszą św. oraz na dzwonek znajdujący się przy furcie, w wyznaczonych porach. Całodzienna okazja do spowiedzi od poniedziałku 18 grudnia.

OPŁATKI na stół wigilijny poświęcimy po każdej Mszy św. Zaopatrzyć się w opłatki można dziś przy balaskach, a od jutra w zakrystii lub na furcie. Ofiara dowolna.

WYPOMINKI ROCZNE – można jeszcze składać w zakrystii lub na furcie. Nowe wypominki będą odczytywane od stycznia 2024 r.

STRONA INTERNETOWA naszego klasztoru – www.klasztor-goruszki.pl

PRZEWODNIK KATOLICKI – na stojaku z czasopismami, zachęcamy do zaopatrzenia się.

Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie.
Niech Pan Bóg każdy Wasz gest dobroci wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.