Zesłanie Ducha Świętego 23.05.2021

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe. W tygodniu na nabożeństwa majowe zapraszamy na godz. 18.00 .
  • W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.
  • W przyszłą niedzielę 30 maja  przypada Uroczystość Trójcy Świętej, w tym dniu także swoje zakonne imieniny obchodzi o . Ferdynand Rychel. Msza św. w intencji solenizanta będzie odprawiona o godz. 17.00.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Msze św. o szczęśliwe żniwa będą odprawione w naszym kościele:

6 czerwca o 12.00 – dla mieszkańców Niemarzyna i Dąbrowy

27 czerwca o 9.00 – dla mieszkańców Roszkowa

27 czerwca o 12.00 – dla mieszkańców Rozstępniewa i Karolinek

• Msze św. za + Stanisława Murawę  – od mieszkańców Karolinek i Jagodni będą odprawione w naszym kościele 23 czerwca o 7.00 – 19 listopada o 18.30.
  •  Gorąco zachęcamy wszystkich wiernych do osobistej modlitwy o rychłą beatyfikację, naszego męczennika  o. Euzebiusza Huchrackiego.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz  informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Pokornie prosimy o dalsze wsparcie w utrzymaniu klasztoru.

Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!