XXXII niedziela zwykła 8.11.2020

1. Dziś po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej. O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za ++.

1. 11 listopada, w środę przypada Święto Niepodległości. Msze św. O godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00. Msza św. w int. Ojczyzny o godz. 12.00.

1. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Nowe wypominki roczne będą czytane od  stycznia 2021 r.

1. Zapraszamy na nasza stronę internetową : klasztor-goruszki.pl.

1. Informujemy ,że zgodnie z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa ,od 7.11.2020 w naszym kościele może przebywać maksymalnie 25 osób, w krypcie 25 osób i w korytarzu i kaplicy Matki Bożej 9 osób. Prosimy o równomierne zajmowanie miejsc w całym kościele z zachowaniem odpowiednich odległości od innych osób. Bezwzględnie też obowiązuje zakrywanie ust i nosa.

1. Z racji na trudną sytuację pandemiczną pokornie prosimy o wsparcie klasztoru na bieżące utrzymanie.

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, pomoc w bieżącym utrzymaniu klasztoru wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.