XXXII niedziela zwykła 8.11.2020

  1. Dziś po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej. O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za ++.

 

  1. 11 listopada, w środę przypada Święto Niepodległości. Msze św. O godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00. Msza św. w int. Ojczyzny o godz. 12.00.

 

  1. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Nowe wypominki roczne będą czytane od  stycznia 2021 r.

 

  1. Zapraszamy na nasza stronę internetową : klasztor-goruszki.pl.

 

  1. Informujemy ,że zgodnie z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa ,od 7.11.2020 w naszym kościele może przebywać maksymalnie 25 osób, w krypcie 25 osób i w korytarzu i kaplicy Matki Bożej 9 osób. Prosimy o równomierne zajmowanie miejsc w całym kościele z zachowaniem odpowiednich odległości od innych osób. Bezwzględnie też obowiązuje zakrywanie ust i nosa.

 

  1. Z racji na trudną sytuację pandemiczną pokornie prosimy o wsparcie klasztoru na bieżące utrzymanie.

 

  1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny.

 

Podziękowania

 

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, pomoc w bieżącym utrzymaniu klasztoru wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *