XXX niedziela zwykła 25.10.2020

  1. Dziś o godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

Przypominamy, że zgodnie z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa ,od 17.10.2020 w naszym kościele może przebywać maksymalnie 50 osób, w krypcie 50 osób i w korytarzu i kaplicy Matki Bożej 19 osób. Prosimy o równomierne zajmowanie miejsc w całym kościele z zachowaniem odpowiednich odległości od innych osób Bezwzględnie też obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Także Ks. Arcybiskup Metropolita Poznański ponownie udziela dyspensy od uczestnictwa we mszy św. wszystkim wiernym.

 

  1. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele są odprawiane do soboty. Od niedzieli do 8 listopada będą odprawiane nabożeństwa za zmarłych. Zapraszamy.

 

  1. W poniedziałek 26 października swoje zakonne imieniny obchodzi Ewaryst Kwaśniewski. Msza św. w int solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30.

 

  1. W przyszła niedzielę 1 listopada przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszej świątyni o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00, o godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych. W tym roku przez cały miesiąc listopad można zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie cmentarza. W Uroczystość Wszystkich Świętych nawiedzenie cmentarza nie zwalnia z obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych i oktawalnych (druki są jeszcze przy wyjściu bocznym) – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Czytanie wypominek oktawalnych pół godziny przed nabożeństwem za ++, także przez całą oktawę w naszej świątyni będą odprawiane Msze święte za zmarłych polecanych w wypominkach.

 

  1. 2 listopada, w Dzień Zaduszny Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.30

 

  1. W niedzielę 8 listopada po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej.

 

  1. Msze św. za + Bogusława Kapustę – od sąsiadów i mieszkańców Niemarzyna, będą odprawione 3 maja o 9.00 i 6 czerwca 0 17.00.

 

  1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” informator klasztorny i kalendarz misyjny.

 

Podziękowania

 

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.