XXVIII niedziela zwykła 11.10.2020

  1. Dziś gościmy siostry Szarytki, które przed kościołem przeprowadzą kiermasz wyrobów z Ziemi Świętej. Inicjatorem jest Papieskie Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” ( O szczegółach za chwile opowie siostra..) O godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Ofiarę na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” można złożyć do skarbonki przy głównym wyjściu z kościoła.

 

  1. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zapraszamy do zamawiania intencji na te Msze święte.

 

  1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00, a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy

 

  1. W naszej kronice klasztornej znajduje się zapis, że na drugą niedzielę maja i drugą niedzielę października, papież Pius VI nadał odpust zupełny na wieczne czasy, w kaplicy grobowej św. Franciszka, co w 1788 roku potwierdził oficjał generalny poznański. W związku z tym zachęcamy dziś wszystkich do nawiedzenia naszej krypty i zyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

 

  1. W niedzielę 18 października będziemy obchodzić Niedzielę Misyjną. Z tej racji przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę na potrzeby naszych misji franciszkańskich

 

  1. Msza św. w intencji wszystkich dobroczyńców z kwesty zostanie odprawiona 26 października o godz. 18.30.

 

  1. Na furcie przy wyjściu są dostępne już druki do wypisywania wypominków oktawalnych czytanych od 1 d0 8 listopada oraz wypominków rocznych na 2021 rok. Zapraszamy do skorzystania.

 

  1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, informator klasztorny i kalendarz misyjny .

 

Podziękowania

 

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość,  wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.