XXVII niedziela zwykła 6.10.2019

1. Dziś o godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe . Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy. Dziś także na 20.30 zapraszamy na Adorację NS i Apel jasnogórski

3. W tym tygodniu kończy się kwesta płodów rolnych – obędzie się w następujących miejscowościach:
Poniedziałek 7.10 – Gostkowo, Rozstępniewo, Niepart
Wtorek 8.10 – Gogolewo, Chwałkowo
Środa 9.10 – Golina, Golina Wielka, Gierłachowo, Wydartowo II, Chorta Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.

4. W przyszłą niedzielę 13 października będziemy obchodzić Niedzielę Misyjną. Z tej racji przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę na potrzeby naszych misji franciszkańskich. Zbiórkę na fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia, z racji Dnia papieskiego przeprowadzimy w niedziele 27 października.

5. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny.

Także za pomoc przy odpuście św. Franciszka składamy podziękowania.