XXVII niedziela zwykła 3.10.2021

1. O godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe . Przed kościołem można złożyć ofiarę na wsparcie zaprzyjaźnionych z naszym klasztorem sióstr klarysek z Elbląga.

Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy.

• W poniedziałek 4 października w naszym kościele przypada odpust św. Franciszka z Asyżu. Suma odpustowa o godz. 12.00. Msze św. również o 7.00, 9.00 i 17.00.
  • Zakończyliśmy tegoroczną kwestę. Wszystkim dobroczyńcom za życzliwość, otwartość i gościnność składamy serdeczne podziękowania. Msza św. w intencji dobroczyńców z tegorocznej kwesty zostanie odprawiona w sobotę 16 października o godz. 18.30.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” .

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, szczególnie na tegorocznej kweście, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.