XXIV niedziela zwykła, Odpust Podwyższenia Krzyża Św. 13.09.2020

1. Dziś w naszym kościele przeżywamy Odpust Podwyższenia Krzyża Św. Suma o godz. 12.00. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

1. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30.

1. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w  następujących miejscowościach:

Poniedziałek 14.09 – Golejewo, Golejewko, Chojno, Podborowo

Wtorek 15.09  – Żołędnica, Kawcze, Zakrzewo

Środa 16.09 – Izbice, Żylice, Łaszczyn

Czwartek 17.09  – Borek, Domaradzice, Śląskowo, Góreczki

Piątek 18.09 – Ostrobudki, Pakosław

Z racji na pandemię koronawirusa, by bezpiecznie przeprowadzić kwestę według obowiązujących zasad, prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze przygotowanie ewentualnych darów. Całościowy plan kwesty jest wywieszony na furcie, dostępny na naszej stronie internetowej.

1. Msze św. w nowym roku:
  • Za + Eugenię Boryczkę – od mieszkańców Karolinek i Jagodni – 10 stycznia o 9.00
  • Za + Jana Kiałkę – od mieszkańców Niemarzyna – 31 stycznia o 9.00 i

21 lutego o 9.00

1. Zapraszamy na nasza stronę internetową : klasztor-goruszki.pl

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz informator klasztorny.