XXII niedziela zwykła 30.08.2020

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

1. Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na różaniec, w poniedziałki odmawiamy koronkę franciszkańską.W sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne.

1. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zachęcamy do zamawiania intencji na te msze św. ponieważ do końca roku wszystkie pozostałe terminy mszy św. są już zajęte.

1. W czwartek 3 września swoje zakonne imieniny obchodzi o. Grzegorz. Msza św. w int. solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.30.

1. Tradycyjna kwesta płodów rolnych rozpocznie się środę 2 września. Odwiedzane miejscowości będziemy podawać na bieżąco w ogłoszeniach. Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa. Z racji na pandemię koronawirusa, by bezpiecznie przeprowadzić kwestę według obowiązujących zasad, prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze przygotowanie ewentualnych darów. Całościowy plan kwesty jest wywieszony na furcie, dostępny na naszej stronie internetowej , a także będzie przekazany proboszczom parafii gdzie będziemy kwestować.

W tym tygodniu kwesta w następujących miejscowościach:

Środa 2.09 – Roszkowo, Szurkowo, Zmysłowo

Czwartek 3.09 –  Dąbrowa, Niemarzyn

Piątek – 4.09 – Skoraszewice, Kołaczkowice

1. Intencje mszalne na 2021 rok będą przyjmowane od wtorku 1 września.

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i informator klasztorny

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.