Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-includes/blocks.php on line 20
XXI niedziela zwykła 25.08.2019 – Klasztor i Sanktuarium św. Franciszka z Asyżu na Goruszkach w Karolinkach

XXI niedziela zwykła 25.08.2019

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na różaniec, w poniedziałki odmawiamy koronkę franciszkańską.W sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne.

3. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30.

4. W sobotę 31 sierpnia o godz. 11.00 podczas uroczystej Mszy św. 3 braci nowicjuszy złoży I profesję zakonną. Bracia będą swoją formacje kontynuować w Katowicach Panewnikach. Prosimy o modlitwę w intencji naszych braci.

5. Nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej w naszym klasztorze rozpocznie się 6 września, w piątek o godz 17.00 nabożeństwem oczekiwania. Msza św. powitania pod przewodnictwem ks. biskupa będzie odprawiona o godz. 18.00. Szczegółowy plan nawiedzenia będzie podany w przyszłą niedzielę.

6. Tradycyjna kwesta płodów rolnych rozpocznie się we wtorek 10 września. Odwiedzane miejscowości będziemy podawać na bieżąco w ogłoszeniach. Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.

7. Intencje mszalne na 2020 rok będą przyjmowane od poniedziałku 2 września.

8. Chłopcy chcący być ministrantami przy kościele na Goruszkach, proszeni są o zgłoszenie się do naszej zakrystii. Zapraszamy do służby Panu Bogu.

9. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”

Podziękowania
Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.