XVII niedziela zwykła 28.07.2019

1. Dziś przed kościołem zbiórka letnia na Katolicki Uniwersytet Lubelski i nasze seminarium w Panewnikach. O 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

1. Zapraszamy na Różaniec św. codziennie o godz. 18.00. W poniedziałki odmawiamy Koronkę Franciszkańską.

2. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;
w czwartek ku czci św. Franciszka – na godz. 18.30

3. 2 sierpnia, w piąttek, przypada w naszym kościele odpust Matki Bożej Anielskiej tzw. Porcjunculi. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 – suma odpustowa, 17.00 i 18.30. Kazanie wygłosi i będzie przewodniczył sumie odpustowej o. Ferdynand Rychel.

4. W piątek 9 sierpnia o godz. 18.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji tegorocznych uczestników pielgrzymki FZŚ, sympatyków św. Franciszka i Franciszkanów z Goruszek do Częstochowy z 20 lipca.

5. Wspólnie z Caritas włączamy się do akcji „Tornister Pełen Uśmiechów”. W tym roku pomoc skierowana będzie do polskich dzieci mieszkających na terenie Białorusi. Prosimy zatem o plecaki i przybory szkolne, dzięki którym uczniowie będą mogli zacząć nowy rok szkolny. Zbieramy nowe przybory szkolne. Kosz na przybory jest postawiony na furcie przy wyjściu.

6. Zapraszamy na naszą stronę internetową :
www.klasztor-goruszki.pl

7. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.