XVI niedziela zwykła 21.07.2019

1. Dziś po każdej Mszy św. na parkingu przed kościołem, będzie poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona podróżujących O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. W naszej wspólnocie witamy o. Ferdynanda Rychela, który dekretem o. Prowincjała został przeniesiony do naszego klasztoru z klasztoru w Viareggio. Życzymy ojcu wielu łask i błogosławieństwa Bożego w nowym miejscu posługi.

3. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;
w czwartek ku czci św. Franciszka

4. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka letnia na uczelnie katolickie.

5. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Szczególne podziękowania za żniwa na polu klasztornym.Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!