XV niedziela zwykła 12.07.2020

1. Dziś gościmy naszego tegorocznego  neoprezbitera o. Cyriaka Kotyczkę, który  głosi Słowo Boże i po każdej mszy  udzieli błogosławieństwa prymicyjnego. Tegoroczni neoprezbiterzy wspólnie pobłogosławią nas 25 lipca o 18.30.  O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

1. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego;

w czwartek ku czci św. Franciszka

1. W czwartek 16 lipca w parafii Sarnowa przypada Odpust ku czci NMP Szkaplerznej. Proboszcz zaprasza wszystkich wiernych na sumę o 12.00, po której będzie możliwość przyjęcia szkaplerza.

1. W przyszłą niedzielę 19 lipca po każdej Mszy św. na parkingu przed kościołem, będzie poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona podróżujących.

1. Zapraszamy na stronę internetową : klasztor-goruszki.pl

1. W czasie mszy św. i nabożeństw prosimy o zachowanie obowiązujących zasad związanych z epidemią koronawirusa  zachowanie odpowiedniego odstępu od   innych osób  i zasłanianie ust i nosa.

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.