VI niedziela zwykła

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12.02.2023 r.

  1. Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne. W najbliższym tygodniu we wtorek Święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.
  2. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na 2023 rok, jest co raz mniej wolnych terminów, zachęcamy więc do zamawiania Mszy zbiorowych: we wtorki przez wstawiennictwo św. Antoniego 
    a w czwartki – przez wstawiennictwo św. Franciszka.  Przyjmujemy także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki na ostatni kwartał roku.
  3. Na konto Caritas przelaliśmy ofiary ze skarbonki św. Antoniego w kwocie 1937,50zł na ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Bóg zapłać.
  4. Chłopców, którzy chcą służyć przy ołtarzu w naszym kościele a nie są jeszcze ministrantami, zapraszamy w przyszłym tygodniu na Mszę o 12.00, a po tej mszy krótkie spotkanie z animatorem Krzysztofem Krysiakiem.  Pokaże i przećwiczy z chętnymi podstawy służby przy ołtarzu (jak pomagać kapłanowi podczas Maszy i jak się zachować z tej strony ołtarza).
  5. Co raz częściej zawodzi nas ogrzewanie naszego kościoła i klasztoru. Tymczasem prosimy o modlitwę, żebyśmy znaleźli jak najlepsze rozwiązanie tego problemu.
  6. Zapraszamy na stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl 

Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”.

Podziękowania
Dziękujemy za Waszą obecność…, za życzliwość, ofiarność i za wszelką pomoc w codziennym utrzymaniu naszego kościoła i klasztoru. 
Niech nasz Pan obficie Wam błogosławi. Bóg zapłać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.