V niedziela Wielkiego Postu 7.04.2019

1. Nabożeństwa w Wielkim Poście. w piątki : o godz. 6.30 Droga Krzyżowa, o 15.30 Różaniec, o godz. 16.00 Drogę Krzyżową a po niej Msza Święta o 16.30! We wszystkie piątki Wielkiego Postu nie ma Mszy św. o godz. 18.30. W niedziele : o godz. 11.00 Droga Krzyżowa, o 11.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego. O godz. 16.30 nieszpory niedzielne, a o 20.30 Adoracja NS i Apel Jasnogórski.

2. Przyszła niedziela to już niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Rozpoczyna się Wielki Tydzień. Na każdej Mszy będzie czytanie Męki Pańskiej i poświęcenie palm.. Już teraz zachęcamy do wcześniejszego skorzystania z sakramentu Pokuty. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą i na furcie na dzwonek w wyznaczonych porach.

3. Zapraszamy na naszą stronę internetową. :www.klasztor-goruszki.pl

4. Składamy serdeczne podziękowania 22, 23 i 24 Róży Matek Żywego Różańca z Niemarzyna, mieszkańcom Karolinek, 49 Róży z Karolinek, 1, 3 i 5 Róży z Roszkowa, 8 Róży z M. Górki, 56 Róży z Dąbrowy oraz indywidualnym ofiarodawcom za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

5. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne , a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki. Zapraszamy gorąco do korzystania z Daru Eucharystii !

6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” .

PODZIĘKOWANIA
Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,
wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach, niech Chrystus Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!