Uroczystość najświętszej Trójcy 12.06.2022

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
  • Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoni

w czwartek ku czci św. Franciszka

•  Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy  na nabożeństwa czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.
  • W poniedziałek 13 czerwca przypada Uroczystość odpustowa ku czci świętego Antoniego z Padwy. Msze święte w tym dniu z racji odpustu o godzinie 7.00, 9.00, 10.30, o 12.00 suma odpustowa , o 17.00 z modlitwą za wszystkie dzieci i ich rodziców  oraz 18.30. Kazanie odpustowe wygłosi o. Eryk Kotulski z Osiecznej. Po sumie odpustowej odbędzie się procesja Eucharystyczna na placu kościelnym. Podczas każdej Mszy świętej będzie poświęcenie chleba św. Antoniego oraz lilii. O godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
  • W przyszłą niedzielę 19 czerwca w naszym sanktuarium obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną. Zgodnie z tradycją zapraszamy do przygotowania czterech ołtarzy mieszkańców Karolinek, Dąbrowy i Niemarzyna. Na Mszę świętą o godzinie 12.00 i procesję zapraszamy wszystkich wiernych.
  • Msza św. za + Czesława Janiaka – od sąsiadów i mieszkańców Niemarzyna , zostanie odprawiona w naszym kościele 14 listopada i 19 grudnia o 18.30.

.

• Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.