NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

31 marca 2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. O godzinie 16.30 zapraszamy nieszpory – Brewiarz z braćmi.
  2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte jak w niedzielę o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00, o godzinie 16.30 nieszpory z braćmi. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i nasze seminarium w Panewnikach .
  3. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godzinie 16.30 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  4. Codziennie o godzinie 18.00 Różaniec święty.
  5. Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
    we wtorek ku czci św. Antoniego;
    w czwartek ku czci św. Franciszka
  6. Dnia 6 maja przypada kolejna rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego o. Euzebiusza Huchrackiego, o 12.00 odprawimy uroczystą Mszę o rychłą beatyfikację naszego sługi Bożego. Dni Euzebiańskie w tym roku w sobotę i niedzielę 11 i 12 maja. Prosimy o modlitwę abyśmy dobrze się na to przygotowali i zorganizowali.

Podziękowania…
Serdeczne podziękowania kierujemy do wiernych, którzy pomogli nam
w przygotowaniu Triduum Paschalnego.

• Paniom, które posprzątały kościół, Kryptę i obejście.
  • Paniom które udekorowały kościół kwiatami, udekorowały ołtarze, Panu Mariuszowi za przygotowanie CIEMNICY i GROBU PAŃSKIEGO.
  • Druhom Strażakom za straż przy Grobie i asystę w czasie procesji.
  • Służbie liturgicznej, lektorom, organiście.
  • Wszystkim uczestnikom tych liturgicznych uroczystości.
  • Dobroczyńcom za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu., za dary na stół klasztorny.
  • Moim WSPÓŁBRACIOM za zaangażowanie w liturgiczną posługę i sprawy domu.
  • Wam dziś tutaj obecnym za wspólnie przezywaną liturgię świąteczną, za złożone ofiary i wszelkie gesty życzliwość. Wszystkim za wszelkie dobro SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

Życzenia

Chrystus Zmartwychwstały niech wypełni Wasze serca pokojem, radością i nadzieją. Niech Boża miłość płynąca z Krzyża i pustego grobu będzie waszym udziałem.

SZCZĘŚĆ BOŻE.