Niedziela Chrztu Pańskiego

MSZE ŚW. NIEDZIELNE w kościele klasztornym o 7.00, 9.00, 12.00. oraz o 17.00.

DZISIAJ ostatnie już wspólne kolędowanie popołudniowe od 16.30, pół godziny przed wieczorną Mszą św.

OD PONIEDZIAŁKU rozpoczynamy liturgicznie okres zwykły.

W PIĄTEK 12 stycznia swoje 65 urodziny obchodzi o. Jeremiasz Franczak. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Jubilata i na Mszę świętą w Jego intencji o 7.00.

MSZE ŚW. ZBIOROWE we wtorek i czwartek. Na te Msze św. przyjmujemy jeszcze intencje – nawet przed samą Mszą św. Zachęcamy do korzystania z naszych wielkich orędowników św. Antoniego i św. Franciszka. W czwartek Msza św. w krypcie naszego kościoła.

RÓŻANIEC modlimy się wspólnie codziennie przed Mszą św. wieczorną od 18.00.

STRONA INTERNETOWA naszego klasztoru – www.klasztor-goruszki.pl

PRZEWODNIK KATOLICKI i informator – z krótkim komentarzem o. Jeremiasza – na stojaku z czasopismami, zachęcamy do zaopatrzenia się.

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,
wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach, niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Błogosławionej Niedzieli, dobrego tygodnia!