IV niedziela zwykła 31.01.2021

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • We wtorek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane także Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Podczas Mszy świętych będzie miało miejsce poświęcenie świec, tzw. gromnic. 2 lutego to także Dzień Życia Konsekrowanego.
  •  3 lutego przypada wspomnienie św. Błażeja, patrona chorych na gardło. Z tej racji po każdej Mszy św. będzie poświęcenie jabłek oraz błogosławieństwo indywidualne.
  • Z okazji pierwszych: piątku i soboty miesiąca zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej i komunii wynagradzającej.
  • W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2021. Zachęcamy do zamawiania intencji na msze zbiorowe.  Przyjmujemy także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki (na drugie półrocze) Zapraszamy!
  • Na stronie internetowej klasztoru jest przygotowywana zakładka dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Zachęcamy do zapoznania się z tą formą życia chrześcijańskiego . Zainteresowanych prosimy o kontakt z o. Józefem.
  • Przed kościołem jest do nabycia „Przewodnik Katolicki”  .

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie,

wszechstronną pomoc i życzliwość, niech Pan Wam obficie błogosławi. Bóg Wam zapłać!

Radosnej i spokojnej niedzieli !