IV Niedziela Zwykła

*DZISIAJ – IV Niedziela Zwykła DZIEŃ PAŃSKI.

*NIESZPORY NIEDZIELNE – brewiarz z braćmi możemy się wspólnie pomodlić o 16.30. Zapraszamy chętnych.

*PIERWSZY CZWARTEK PIĄTEK I SOBOTA miesiąca lutego, zachęcamy do przyjęcia sakramentów i modlitwy o powołania w czwartek, uczczenie NSPJ w piątek i wynagrodzenia Sercu Niepokalanej w sobotę.

*2 LUTEGO 2024 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. u nas o 7.00, 9.00 i 18.30. Prosimy o modlitwę za naszą wspólnotę, abyśmy jako Bracia Mniejsi wytrwali w naszym ofiarowaniu.

W tym dniu zapraszamy także na 18.30 na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek z Ludowym Zespołem ŚpiewaczymGóreczanki i Chórem Magnificat ze Żmigrody serdecznie wraz z organistą, Panem Arkadiuszem, WAS zapraszamy.

* KOTŁOWNIA – działa dobrze. Prosimy o szczególny dar serca na ogrzewanie. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na zakup opału. JUŻ teraz z serca DZIĘKUJEMY.

*MSZE ŚW. ZBIOROWE we wtorek i czwartek. Zachęcamy do korzystania z naszych wielkich orędowników św. Antoniego i św. Franciszka. W czwartek Msza św. w krypcie naszego kościoła.

*RÓŻANIEC modlimy się wspólnie codziennie przed Mszą św. wieczorną od 18.00.

*STRONA INTERNETOWA naszego klasztoru – www.klasztor-goruszki.pl

*PRZEWODNIK KATOLICKI na stojaku z czasopismami, zachęcamy do zaopatrzenia się.

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,

wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach,
za dotychczasowe ofiary na ogrzewanie
…niech Chrystus, nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać

Błogosławionej Niedzieli, dobrego tygodnia!