IV Niedziela Wielkanocna

 1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna. W dzisiejszą niedzielę Dobrego Pasterza przypada  Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczynający 61 Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Nieszpory niedzielne z braćmi o 16.30. 
  We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika. 
  W czwartek Święto św. Marka, Ewangelisty.
 2. Codziennie o godzinie 18.00 Różaniec święty. 
 3. Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
  we wtorek ku czci św. Antoniego;
  w czwartek ku czci św. Franciszka
 4. Zbliża się kolejna rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego o. Euzebiusza Huchrackiego. Powoli konkretyzuje się kształt tegorocznych obchodów. Dni Euzebiańskie w tym roku będą w poniedziałek 6 maja i w niedzielę potem – 12 maja. Zapraszamy na uroczystości i prosimy o wsparcie w organizowaniu tego czasu. Szczegóły i plakat zapraszający ukażą się w najbliższym czasie.
 5. Jedną z form przygotowania jest konkurs plastyczny „Ojciec Euzebiusz – człowiek o niezłomnej wierze i patriotyzmie. Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży od przedszkolaków do ósmoklasistów w czterech kategoriach wiekowych. Jeżeli mamy kogoś w takim wieku – Kartę Zgłoszenia i REGULAMIN można zabrać ze stojaka z czasopismami. Zachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie.

Dziękujemy za Waszą obecność i modlitwy. Życzymy radosnego i częstego angażowania się w sprawę nowych powołań i wspierania nas – już powołanych.


SZCZĘŚĆ BOŻE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.