IV niedziela wielkanocna 12.05.2019

O godzinie 16.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

2. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;
w czwartek ku czci św. Franciszka – na godz. 18.30

3. Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 16.30.

4. Gorąco zachęcamy wszystkich wiernych do osobistej modlitwy o rychłą beatyfikację, naszego męczennika o. Euzebiusza Huchrackiego. Zachęcamy do obejerzenia na furcie wystawy prac z konkursu plastycznego o. o. Euzebiuszu. Jutro już będzie zdemontowana.

5. Msze św. za + Martę Łakomą – od sąsiadów, znajomych i przyjaciół, będą odprawione 4 października o 9.00 i 30 listopada o 18.30, natomiast od 23 róży Matek z Niemarzyna – 10 czerwca o godz.9.00

6. Msza św. o szczęśliwe żniwa dla mieszkańców Niemarzyna będzie odprawiona 23 czerwca o godz 12.00.

7. W naszej kronice klasztornej znajduje się zapis, że na drugą niedzielę maja i drugą niedzielę października, papież Pius VI nadał odpust zupełny na wieczne czasy, w kaplicy grobowej św. Franciszka, co w 1788 roku potwierdził oficjał generalny poznański. W związku z tym zachęcamy dziś wszystkich do nawiedzenia naszej krypty i zyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.
Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!