III niedziela Wielkanocna

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • W piątek 23 kwietnia przypada Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  •  6 maja  przypada kolejna rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ojca Euzebiusza Huchrackiego. W tym roku będziemy obchodzić dni pamięci o naszym świadku wiary od 6 – 9 maja, podczas których będą odprawione  Msze św. z kazaniami, w intencji o rychłą beatyfikację o. Euzebiusza Huchrackiego . Dokładne terminy Mszy  będą podane w kolejnych ogłoszeniach. Zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem Sługi Bożego i pielęgnowania kultu o. Euzebiusza, świadka wiary i męczennika z Dachau.
  • Msza św. w int. za + Krystynę Wasiak – od 23 Róży Matek z Niemarzyna będzie odprawiona w naszym kościele 27 września o godz. 18.30.

Za wspólną modlitwę i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za wszystkie złożone osobiście i  do skarbonki ofiary na utrzymanie klasztoru i kościoła. Pokornie prosimy o dalsze wsparcie.

Niech Wam wynagradza i obficie błogosławi Was  dobry Bóg!

Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!