II niedziela Wielkiego Postu

05.03.2023 r.

1. Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne.
  2. Na pomoc Ukrainie zebraną przed kościołem 2.954,06zł, ofiary ze skarbonki przy ołtarzu św. Antoniego – 1.274,04zł zostały przekazane na pomoc dzieciom w Afryce.
  3. Przypominamy – w piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Porządek nabożeństw w te dni będzie następujący: 6.30 Droga Krzyżowa, o 7.00 Msza św.; a popołudniu o godz. 15.30 Różaniec św.; o godz. 16.00 Droga Krzyżowa i o godz. 16.30 Msza św. Przypominamy, że w piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.
  4. Gorzkie Żale, odprawiane będą w każdą niedzielę o godz. 11.30. Przedtem o 11.00 będzie odprawiana Droga krzyżowa. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego.
  5. Zapraszamy na stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl
  6. W dzisiejszym folderze słowo o. Jeremiasza, intencje na następne dwa tygodnie oraz zdjęcia modelu glinianego FIGURY o. Euzebiusza prosto z pracowni rzeźbiarza, pana Dominika Wdowskiego. Chcemy zdążyć ze wszystkim na tegoroczne Dni Euzebiańskie.

Dziękujemy za Waszą obecność…, za życzliwość, ofiarność,
 Niech nasz Pan obficie Wam błogosławi. Szczęść Boże…!