II niedziela Wielkiego Postu 8.03.2020

1. Dziś gościmy w naszym klasztorze, zapowiadanego już wcześniej o. Stefana Pupeikę z Białorusi, który wygłosi Słowo Boże i przed kościołem poprosi o wsparcie na klasztor i parafie w których posługuje. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. We wszystkie piątki w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 6.30 i16.00. O godz. 16.30 Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża Św. W piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.

3. Serdecznie zapraszamy do udziału w Gorzkich żalach, które są odprawiane w każdą niedzielę o godz. 11.30. Przedtem o 11.00 będzie odprawiana Droga krzyżowa.
Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego.

4. Dnia 20 marca z klasztoru oo. Benedyktynów w Lubiniu do Rawicza
( kościół św. Andzrzeja Boboli) przejdzie Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpoczęcie mszą św. o godz.20.00. trasa liczy 45 km. Informacje i zapisy przez stronę www.edk.org.pl -rejon Lubin , trasa św. Józefa. Organizatorzy zapraszają.

5. Przed kościołem można nabyć prasę katolicką.

Wszystkim dziękujemy za modlitwę, życzliwość i wszelką pomoc.
Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy oraz owocnego przeżywania W. Postu!