II niedziela Adwentu 5.12.2021

1. Dziś przypada dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na wschodzie. Z tej racji przed kościołem zbiórka na ten cel. O 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • Msze św. roratnie w naszym kościele, są odprawiane w tygodniu codziennie o godz. 7.00.
  • W środę 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.30
  • Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą oraz na furcie na dzwonek. Całodzienna spowiedź  świąteczna w kościele rozpocznie się od poniedziałku 20 grudnia.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i opłatki wigilijne ( dostępne też w tygodniu na furcie i w zakrystii).

Za waszą, życzliwość, ofiarność, i za wszelką pomoc w codziennym utrzymaniu klasztoru na Goruszkach,

niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnego i owocnego dalszego  czuwania adwentowego!