I niedziela Wielkiego Postu 10.03.2019

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. We wszystkie piątki w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W te dni porządek nabożeństw jest następujący: 6.30 Droga Krzyżowa, o 7.00 Msza św.; o godz. 15.30 Różaniec św.; o godz. 16.00 Droga Krzyżowa, a o godz. 16.30 Msza św. Przypominamy, że w piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.

3. Serdecznie zapraszamy do udziału w Gorzkich żalach, które są odprawiane w każdą niedzielę o godz. 11.30. Przedtem o 11.00 będzie odprawiana Droga krzyżowa.
Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego.

4. W ubiegłą niedzielę na budowę klasztoru na Ukrainie, o. Justynian zebrał przed kościołem prawie 6000 zł. Ogromne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

5. Przed kościołem można nabyć prasę katolicką.

Wszystkim dziękujemy za modlitwę, życzliwość i wszelką pomoc.
Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy oraz owocnego przeżywania W. Postu!