Chrystusa Króla Wszechświata

26.11.2023

DZISIEJSZA UROCZYSTOŚĆ zachęca nas do postawienia się przy potrzebujących z zapytaniem: KOGO w nich widzisz? Królestwo Boże i Król WASZ pośród Was JEST.

NIESZPORY NIEDZIELNE – modlić się będziemy w kościele o 16:30. Zapraszamy wszystkich chętnych. Abyśmy razem mogli się modlić – teksty do Liturgii Godzin trzeba sobie znaleźć w smartfonie.

MSZE ŚW. ZBIOROWE we wtorek i czwartek w związku ze św. Antonim i św. Franciszkiem… Na te Msze św. przyjmujemy jeszcze intencje – nawet przed samą Mszą św. ZACHĘCAMY do korzystania z naszych wielkich orędowników. W czwartek Msza św. w krypcie naszego kościoła.

RÓŻANIEC modlimy się wspólnie codziennie przed Mszą św. wieczorną od 18.00.

JERYCHO MARYJNE – zaprasza do wspólnej modlitwy różańcowej w każdą pierwszą sobotę miesiąca oraz 6 razy w ciągu roku przed świętami Maryjnymi. Szczegóły na ulotce, która znajduje się na stojaku, z tyłu kościoła. Tam też znajdują się czasopisma i nasz informator na kolejne dwa tygodnie. SAMOOBSŁUGA…

KOTŁOWNIA już pracuje, dziękujemy za ofiarność i wsparcie przy jej powstawaniu, szczególnie podziękowania za dary na opał.

Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie.
Niech Pan Bóg każdy Wasz gest dobroci wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.