XXI niedziela zwykła 23.08.2020

  1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

 

  1. Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na różaniec, w poniedziałki odmawiamy koronkę franciszkańską.W sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne.

 

  1. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30.

 

  1. W sobotę 22 sierpnia o godz. 11.00 podczas uroczystej Mszy św. 6 braci nowicjuszy złożyło I profesję zakonną. 5 braci będzie swoją formacje kontynuować w Katowicach Panewnikach, a jeden na Ukrainie. Dziękujemy i prosimy o dalszą modlitwę w intencji naszych braci.

 

  1. Tradycyjna kwesta płodów rolnych rozpocznie się środę 2 września. Odwiedzane miejscowości będziemy podawać na bieżąco w ogłoszeniach. Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa. Z racji na pandemię koronawirusa, by bezpiecznie przeprowadzić kwestę prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze przygotowanie ewentualnych darów. Całościowy plan kwesty będzie także przekazany proboszczom parafii gdzie będziemy kwestować.

 

  1. Msze św. za + Eugenię Boryczkę -od mieszkańców Karolinek i Jagodni, będą odprawione w naszym kościele 29 września i 6 października o godz.18.30. Termin mszy św. na przyszły rok zostanie podany później.

 

  1. Intencje mszalne na 2021 rok będą przyjmowane od wtorku 1 września.

 

  1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”

 

 

 

 

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Szczególne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości ślubów zakonnych, za prace w kościele, w kuchni i za wszelkie dary na tę okazję.

Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.