XVII niedziela zwykła 26.07.2020

  1. Dziś przed kościołem zbiórka letnia na Katolicki Uniwersytet Lubelski i nasze seminarium w Panewnikach. O 16.30 zapraszamy na  nieszpory niedzielne.

 

  1. Zapraszamy na Różaniec św. codziennie o godz. 18.00. W poniedziałki odmawiamy Koronkę Franciszkańską.

 

  1. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego;

w czwartek ku czci św. Franciszka –  na godz. 18.30

 

  1. W przyszłą niedzielę 2 sierpnia, przypada w naszym kościele odpust  Matki Bożej Anielskiej tzw. Porcjunculi. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00,  00, 10.30, 12.00 – suma odpustowa, 17.00 i 18.30. Kazanie wygłosi i będzie przewodniczył sumie odpustowej o. Euzebiusz Skorupa z Chorzowa.

 

  1. Wspólnie z Caritas włączamy się do akcji „Tornister Pełen Uśmiechów”. W tym roku pomoc będzie skierowana do dzieci mieszkających na terenie Ukrainy, a dokładniej, w obwodzie iwanofrankiwskim, jednym z najbiedniejszych regionów. Prosimy zatem o  plecaki i przybory szkolne, dzięki którym uczniowie będą mogli zacząć nowy rok szkolny. Zbieramy nowe przybory szkolne. Kosz na przybory będzie wkrótce postawiony na furcie przy wyjściu.

 

  1. Msze św. dziękczynne za szczęśliwe żniwa będą odprawione:

– Dla mieszkańców Karolinek, Jagodni i Rozstępniewa – 15 sierpnia o  12.00

– dla mieszkańców Roszkowa – 16.sierpnia o 9.00

– dla mieszkańców Dąbrowy i Niemarzyna  – 16 sierpnia o  12.00

 

  1. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

 

Podziękowania

 

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.