Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-includes/blocks.php on line 20
XV niedziela zwykła – Klasztor i Sanktuarium św. Franciszka z Asyżu na Goruszkach w Karolinkach

XV niedziela zwykła

 • O godzinie 16.30 różaniec święty – zapraszamy.
 • Modlitwa różańcowa przed każdą wieczorną Mszą św., w soboty nabożeństwo Maryjne – serdecznie zapraszamy. 
 • Zapraszamy  na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
  we wtorek ku czci św. Antoniego
  w czwartek ku czci św. Franciszka w krypcie.
 • Obchody Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa przypadają na okres od 18 lipca (wtorek) do 25 lipca (wtorek). Poświęcenie pojazdów będzie odbywało się w przyszłą niedzielę, 23 lipca a zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na pomoc misjonarzom.
 • W przyszłą niedzielę u nas tzw. NIEDZIELA POWOŁANIOWA. Kazania wygłosi diakon br. Tymoteusz Krajewski z FRANCISZKAŃSKIEGO CENTRUM MŁODZIEŻOWO POWOŁANIOWEGO „TRZEJ TOWARZYSZE”. Ofiary zebrane w czasie Mszy św. będą NASZYM wsparciem tego dzieła ewangelizacyjnego.
 • PIELGRZYMI – 22 lipca (sobota) pielgrzymka FZŚ do Częstochowy. Zbiórka na parkingu przed klasztorem o 4.45. Wyjazd z parkingu o 5.00.
 • OGRZEWANIE kościoła i klasztoru – otrzymaliśmy z Panewnik pozwolenie na załatwianie spraw związanych przebudową kotłowni przyklasztornej. Ostatecznych kosztów przedsięwzięcia jeszcze ciągle nie znamy. Jesteśmy w trakcie rozmów z różnymi producentami kotłów. Prosimy nadal o modlitwę. Serdecznie dziękujemy za już złożone ofiary. Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć tę inicjatywę materialnie, bardzo serdecznie dziękujemy ofiarodawcom; można także przelewem, numer konta jest na stronie internetowej, prosimy wtedy zaznaczyć, że „na kotłownię”.

Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie. Niech Pan Bóg wynagradza swym błogosławieństwem każdy Wasz gest dobroci. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.