Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-includes/blocks.php on line 20
IV tydzień Adwentu – Klasztor i Sanktuarium św. Franciszka z Asyżu na Goruszkach w Karolinkach

IV tydzień Adwentu

PONIEDZIAŁEK – 19.12.
7:00   Za + Zenona LEŚNEGO – greg. (19).
7:00   Za + Ryszarda ŚWIRBUTOWICZA – greg. (19).
18:30 Za + Czesława JANIAKA – od sąsiadów i mieszkańców Niemarzyna.

WTOREK – 20.12.
7:00   Za + Zenona LEŚNEGO – greg. (20).
7:00   Za + Ryszarda ŚWIRBUTOWICZA – greg. (20).
7:00   W int. Justyny RZEPKA o łaskę uzdrowienia.
18:30 Zbiorowa do św. Antoniego z Padwy.

ŚRODA – 21.12.
7:00   Za + Zenona LEŚNEGO – greg. (21).
7:00   Za + Ryszarda ŚWIRBUTOWICZA – greg. (21).
18:30 Za + Stanisława STACHOWSKIEGO – intencja od siostry Mieczysławy.
18:30 O szczęśliwą operację dla Bogdana i powrót do zdrowia.

CZWARTEK – 22.12.
7:00   Za + Zenona LEŚNEGO – greg. (22).
7:00   Za + Ryszarda ŚWIRBUTOWICZA – greg. (22).          
7:00   Za ++ z rodziny NOWAKÓW: Władysław, Józef, Marta, Róża, Stanisława i Bibianna 
18:30 Zbiorowa do św. Franciszka z Asyżu.

PIĄTEK – 23.12.
7:00   Za + Zenona LEŚNEGO – greg. (23).
7:00   Za + Ryszarda ŚWIRBUTOWICZA – greg. (23).
18:30 Za + Jana SOBIERAJA w rocznicę śmierci.
18:30 Za ++ Helenę, Józefa, Stanisława LANGNER oraz ++ z rodziny.

SOBOTA – 24.12. WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
7:00   Za + Zenona LEŚNEGO – greg. (24).
7:00   Za + Ryszarda ŚWIRBUTOWICZA – greg. (24).

NIEDZIELA – 25.12. UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
0:00   Za + Zenona LEŚNEGO – greg. (25).
0:00   Za + Ryszarda ŚWIRBUTOWICZA – greg. (25).
0:00   Za ++ Joannę, Franciszka SADOWCZYKÓW, Stanisławę, Józefa JASZCZAKÓW i
            Andrzeja SMEKSAŁĘ, Stanisława STRÓŻYKA i Zbigniewa JANASIKA.
0:00   ???
7:00   Za ++ Zdzisława SKRZYPCZAKA, ++ Leona, Annę, Józefa, Agnieszkę SKRZYPCZAK oraz
            + Artura PEDRYCA.
9:00   Za ++ Mariannę, Franciszka, Alicję, Wojciecha POPIELAS, Henryka MIZERĘ, ++ z
            rodziny BAKSALARÓW, ++ Ewę, Stanisława SOBIERAJÓW.
9:00   Za ++ Kazimierę, Mieczysława PERNAKÓW.
12:00 Za ++ Hieronima PATELKA, Ewę, Eugenię, Marka MICHALSKICH.
12:00 Za ++ Martę i Ludwika STAŚKIEWICZÓW.
17:00 Za ++ Marię, Andrzeja SUBERA, ++ Teodora, Katarzynę, ++ Teodora SUBERA, ++ Joannę, Teodora LISIECKI oraz Jana KINDĘ, + Mirosława DUDĘ, ++ Krystynę i Teodora ZAREMBOWICZ i + Stanisława SUBERA.
17:00 Za ++ Henrykę i Stanisława MENCLÓW, Leokadię i Teodora Guzikowskich oraz za ++ z rodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.