Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-includes/blocks.php on line 20
Zmartwychwstanie Pańskie – Klasztor i Sanktuarium św. Franciszka z Asyżu na Goruszkach w Karolinkach

Zmartwychwstanie Pańskie

  1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. O godzinie 16.30 zapraszamy nieszpory świąteczne. Na Adorację NS i Apel Jasnogórski zapraszamy w niedzielę 2 maja.
  • W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte odprawiamy jak w każdą niedzielę o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00, o godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory świąteczne. Przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i nasze seminarium w Panewnikach .
  • Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego;

w czwartek ku czci św. Franciszka

  •  Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godzinie 16.30 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Serdeczne podziękowania kierujemy do wiernych, którzy pomogli w przygotowaniu Triduum Paschalnego, Druhom Strażakom, służbie liturgicznej, wszystkim dobroczyńcom oraz  wiernym, za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

 Na czas świętowania Zmartwychwstania Pańskiego, niech dary Chrystusa Zmartwychwstałego przyniosą Wam pokój, radość i nadzieję, która napełni Wasze serca. Niech Bożą miłość płynąca z Krzyża i pustego grobu będzie waszym udziałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.