Zmartwychwstanie Pańskie 17.04.2022

  1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. O godzinie 16.30 zapraszamy nieszpory świąteczne.
  • W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte odprawiamy jak w każdą niedzielę o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00, o godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory świąteczne. Przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i nasze seminarium w Panewnikach .
  • Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego;

w czwartek ku czci św. Franciszka

  • Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy Różaniec święty, w poniedziałki odmawiamy koronkę franciszkańską.
  •  Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godzinie 16.30 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  • W dniach 6 – 8 maja w kolejną rocznicę męczeńskiej śmierci Sługi Bożego o. Euzebiusza Huchrackiego, wraz z gminą Miejska Górka organizujemy kolejne Dni Euzebiańskie – obchody mające na celu uczczenie pamięci naszego kandydata na ołtarze i propagowanie jego kultu. Już teraz zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
  •  

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Serdeczne podziękowania kierujemy do wiernych, którzy pomogli w przygotowaniu Triduum Paschalnego, Druhom Strażakom, służbie liturgicznej, wszystkim dobroczyńcom oraz  wiernym, za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

 Na czas świętowania Zmartwychwstania Pańskiego, niech dary Chrystusa Zmartwychwstałego przyniosą Wam pokój, radość i nadzieję, która napełni Wasze serca. Niech Bożą miłość płynąca z Krzyża i pustego grobu będzie waszym udziałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.