Zesłanie Ducha Świętego 9.06.2019

1. Dziś przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. O 16.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.

2. Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;

3. Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.

4. W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.

1. W czwartek 13 czerwca przypada Uroczystość odpustowa ku czci świętego Antoniego z Padwy. Msze święte w tym dniu z racji odpustu o godzinie 7.00, 9.00, 10.30, o 12.00 suma odpustowa w intencji dobroczyńców naszego kościoła, klasztoru i nowicjatu , o 17.00 w intencji wszystkich dzieci i ich rodziców połączona ze specjalnym błogosławieństwem dzieci i rodziców oraz 18.30. Kazanie odpustowe wygłosi o. Ezdrasz Biesok z Panewnik. Po sumie odpustowej odbędzie się procesja Eucharystyczna na placu kościelnym. Na sumę odpustową zapraszamy asystę do niesienia baldachimu, dzieci sypiące kwiatki oraz druhów strażaków oraz wszystkich wiernych. Podczas każdej Mszy świętej będzie poświęcenie chleba św. Antoniego oraz lilii. Przez cały dzień będzie można zamawiać Msze święte bezterminowe oraz zbiorowe za wstawiennictwem świętego Antoniego. O godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.

2. Gorąco zachęcamy wszystkich wiernych do osobistej modlitwy o rychłą beatyfikację, naszego męczennika o. Euzebiusza Huchrackiego.

3. Msza św. o szczęśliwe żniwa dla mieszkańców Dąbrowy i Niemarzyna będzie odprawiona 23 czerwca o godz 12.00, dla mieszkańców Karolinek 7 lipca o godz. 9.00, a dla mieszkańców Rozstepniewa 7 lipca o godz. 12.00

4. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka i informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.