Zesłanie Ducha Świętego 31.05.2020

1. Dziś przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Od dziś nie obowiązują limity osób uczestniczących w liturgii. Prosimy jednak o zachowanie odpowiednich, zalecanych odległości od innych uczestników mszy. Czas komunii wielkanocnej w naszej archidiecezji został przedłużony do 14 września br. Zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty i przyjmowania Komunii św.

2. Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;

3. Codziennie po mszy św. zapraszamy na krótkie nabożeństwa czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe po mszy św. o godz. 17.00.

4. W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.

5. Gorąco zachęcamy wszystkich wiernych do osobistej modlitwy o rychłą beatyfikację, naszego męczennika o. Euzebiusza Huchrackiego.

6. Msza św. o szczęśliwe żniwa dla mieszkańców Niemarzyna będzie odprawiona 28 czerwca o godz 9.00, mieszkańców pozostałych miejscowości prosimy o kontakt w sprawie terminu mszy żniwnych.

7. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.