XXXIV niedziela – Chrystusa Króla

1. Dziś obchodzimy w Kościele Powszechnym Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, a w sobotę zakończymy aktualny rok liturgiczny. Uznajemy Chrystusa Panem wszystkich ludzi i całego stworzenia. Za ponowienie Aktu Oddania Sercu Bożemu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo do NSPJ.
  2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o 18.00.
  3. W poniedziałek przeżywać będziemy Wspomnienie Ofiarowania NMP, a we wtorek św. Cecylii – jest to dzień imienin zakonnych brata nowicjusza Cecyliana. Pamiętajmy o nim w modlitwie szczególnie tego dnia. W tym dniu modlimy się również za organistów, którym patronuje św. Cecylia.
  4. Msze święte zbiorowe:
    1. Do św. Antoniego we wtorek o 18:30
    1. Do św. Franciszka w czwartek o 18:30
      Zachęcamy do zamawiania intencji za wstawiennictwem tych Świętych.
  5. Zachęcamy również do zamawiania wypominek rocznych, można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Nowe wypominki roczne będą czytane od stycznia 2023 r.
  6. Za tydzień I Niedziela Adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny i czas przygotowania się do Świąt Bożego Narodzenia. Zechciejmy wszyscy razem podjąć się trudu spojrzenia we własne serce i do rachunku sumienia by odkryć, co w naszym życiu wymaga jeszcze odkupienia. Czas Adwentu jest do tego bardzo dobrą okazją.
  7. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl., gdzie zawsze można znaleźć aktualne ogłoszenia, intencje i wiele innych wiadomości.
  8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i informator klasztorny z intencjami na 2 tygodnie.

PODZIĘKOWANIA

Za waszą obecność, wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać!

Niech Pan Was obficie błogosławi!