XXXIII niedziela zwykła

XXXIII niedziela zwykła – 13 listopada 2022 r.

• O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie.Nowe wypominki roczne będą czytane od stycznia 2023 r.
  • Rodzice małej Antosi składają serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w sprawę zdrowia ich dziecka. Do puszek przed naszym kościołem zebrano 10 648zł.
  • W tym tygodniu przypadają w czwartek 17 listopada liturgiczne święto św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny a w sobotę wspomnienie bł. Salomei dziewicy. W przyszłą niedzielę – ostatnią w tym roku liturgicznym – przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”.

Podziękowania:
Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.